View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gardiner Sofa Chaise
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 101 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 101″W x 63″D x 40″H |
Magan Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 27″H |
Morrison MANUAL Reclining Sofa INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Charlie Sofa
Oranford 5′ x 7′ Rug
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Carynhurst Coffee Table with Lift Top
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 18.25 in |
| Color | White, White Wash Gray |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 18″H |
Falls Creek Medium Hybrid
$1,197.95 – $1,597.95Price range: $1,197.95 through $1,597.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rhodes Lift Recliner
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Lift, Power Recliner |
| Style | Transitional |
Trinell Full Panel Headboard
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 57.6 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 4″D x 54″H |



