- You cannot add "Astor Power Wall Recliner w/ Headrest and Lumbar" to the cart because the product is out of stock.
Maddox Rocking Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dove |
| Style | Modern |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Mahoney Sofa
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 38″D x 37″H |
Malia 6 Piece Embroidered Cotton Reversible Comforter Set Full/Queen
| Brand | Olliix |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Monroe Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Morrison Wall Recliner-CAPPUCINNO
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Features | Customizable, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Nerviano Recliner
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 42 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 37″D x 42″H |