Free Port Wired Round Side Table With Light Bulb In Base Made Of Wood And Natural Vine
$219.99 Original price was: $219.99.$169.95Current price is: $169.95.
Kaleido Open Work Metal Flower Wall Art
$99.99 Original price was: $99.99.$89.95Current price is: $89.95.
Marbled Blue Metal Wall Clock
$139.99 Original price was: $139.99.$99.95Current price is: $99.95.
Greenville Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083482890
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:16.0 W:16.0 D:1.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 1 × 16 × 16 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue |
| Detail Color | Marbled Blue |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 33 in |
| Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Angie Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
LMCO Home Bungalow Nightstand – 2 Drawer Dover Grey/Folkstone
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Cottage, Farmhouse |
| Features | Wood |
Pinnacle Rocking Recliner -GRAPHITE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Graphite, Gray |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker |
Thomas Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Collage Rocking Recliner-MOCHA
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
| Detail Color | Mocha |
Beautyrest Black Luxury Adjustable Base
$1,899.95 – $3,999.99Price range: $1,899.95 through $3,999.99
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page