Roanoke Rustic Table Lamp With Two Tone Brown Finish On Acorn Shaped Body
$229.99 Original price was: $229.99.$179.95Current price is: $179.95.
Cypress I Framed Metal Wall Art
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Norman Wyatt Home Flowers For Lola II Framed Textured Print
$299.99 Original price was: $299.99.$239.95Current price is: $239.95.
Franklin Showroom, Greenville Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000082699000
SKU:
NWW23976
Categories: Art, Wall Decor
Tags: Black, Black Frame, Franklin, Greenville, Style Craft, Wall Décor
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:34.0 W:28.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 28 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Mountain Bear Silouette Textured Framed Print
On The Nose Framed Wall Art
| Dimensions | 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black, Brown, Green |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Provincial Bouquet I Textured Framed Print
The Donkey Left Textured Framed Print
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Candelario Wall Decor
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 10 × 42 in |
| Color | Brown, Grey, Natural |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 1″D x 42″H |