Color
Features
Style
Brand
Sort by
Stonemeade Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 42 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 39″D x 42″H |
Gauntlet Recliner
Stoneland Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
232 HONDO RECLINER 232-95-60
Barnsana Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 40 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 41″D x 40″H |
217 COSMO RECLINER 217-96-17
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
239 KNOCKOUT RECLINER 239-96-14
Fulton Rocking Recliner-SMOKE
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Barnsana Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 40 in |
| Color | Ash, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 41″D x 40″H |
Brosmer Rocker Recliner (COUNTRY)
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Power, Power Lift, Power Recline, Recline, Rocker, Swivel |
Jasper Wall Recliner-MOCHA
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Mocha |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Saver |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Morrison Rocking Recliner-INK
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey, Ink |
| Features | Customizable, Manual Recline, Performance Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Morrison Rocking Recliner-INDIGO
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey, Ink |
| Features | Customizable, Manual Recline, Performance Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Gemini – Heather Manual Swivel Glider Recliner
Morrison Rocking Recliner-CAPPUCINNO
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey, Ink |
| Features | Customizable, Manual Recline, Performance Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Load more products
Loading...