Color
Features
Style
Brand
Sort by
Morrison Wall Recliner-INDIGO
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Features | Customizable, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Pinnacle Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Wall Hugger |
Reed Rocking Recliner-WALNUT
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Walnut |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Reed Wall Recliner-NAVY
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Gladiator – Sky Power Zero Gravity Recliner
| Dimensions | 40 × 42 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Blue |
| Detail Color | Sky |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gladiator |
| Features | Power Headrest, Power Recliner, USB Charging, Zero Gravity |
Leather Maddox Push Back Recliner
Minimum Proximity Recliner
Thornton Fabric High-Leg Recliner
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest and Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Mocha |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Brosmer Rocker Recliner (CHARCOAL)
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Power, Power Lift, Power Recline, Recline, Rocker, Swivel |
Brosmer Rocker Recliner (COCOA)
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Power, Power Lift, Power Recline, Recline, Rocker, Swivel |
Collegedale Recliner
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Style | Contemporary, Modern |
| Features | Customizable, Fabric |
Corey Manual Recliner
| Dimensions | 40.5 × 41.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |
Radius – Mediterranean Power Swivel Glider Recliner
Load more products
Loading...