Color
Features
Style
Brand
Sort by
Fenwick Dark Chocolate Leather Power Reclining Loveseat with Power Headrests
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 67 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Fenwick |
Arlo Power Reclining CONSOLE WITH HEADREST AND LUMBAR
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Metal, Power, USB |
| Style | Transitional |
Power Loveseat Shown in Butternut Color (212-26-18)
| Brand | HomeStretch |
|---|
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |
Carter Smoke Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 77 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Carter |
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
Pinnacle ROCKING LOVESEAT WITH CONSOLE-MARBLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Marble |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
239 KNOCKOUT LOVE SEAT 239-26-14
| Dimensions | 41 × 79 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Granite |
| Detail Color | Granite |
| Style | Contemporary |
| Collection | 239 KNOCKOUT |
223 SKYWALKER LOVE SEAT 223-26-21
| Dimensions | 43 × 78 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | 223 SKYWALKER |
Thornton Fabric Loveseat
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 61 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
Trouper Reclining Loveseat W/ Console
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Cupholders, Performance Fabric, Reclining Furniture, Storage |
Knox 6N06 Loveseat with Nails
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Loveseat w/ Power HR
| Dimensions | 41 × 64 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
3M06 Maya Loveseat
| Dimensions | 39 × 65 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...