Rencott End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 24 × 24 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 24″H |
Robbinsdale 7 Drawer Dresser
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 65.5 × 40 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66″W x 18″D x 40″H |
Robbinsdale Bedroom Mirror
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 42.25 × 36.5 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 36″H |
Robbinsdale Queen Sleigh Bed
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 96.75 × 67.88 × 57 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 96.75″D x 57″H |
Roybeck Table (Set of 3)
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
| Color | Brown, Light Brown/Bronze |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 38″D x 18″H |
Sanginlane 2 Drawer Nightstand
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.41 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Sanginlane Chest of Drawers
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 31.73 × 53.94 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 16″D x 54″H |
Shawbeck Table (Set of 2)
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 19.13 in |
| Color | Brown, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 24″D x 19″H |
Todoe Coffee Table with Lift Top
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 54.38 × 18.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 54″W x 28″D x 18″H |
Todoe End Table with USB Ports & Outlets
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 22.75 × 24.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 25″D x 24″H |
Treytown Chairside End Table
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 15.75 × 24 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 24″D x 24″H |