Apollo Rocking Recliner
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Apollo Rocking Recliner-BLUE GREY LEATHER
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Aurora Medium Large Power Lift Chair Recliner (UC480-MLA)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Heat, Massage, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recline, Remote, Upholstered, USB |
| Style | Traditional |
BEST POWER RECLINER IN STOCK ONLY
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner |
Bodyrest Rocker Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Purple |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | TWIG |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Cassian Leather Rocking Recliner-WALNUT
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Walnut |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Leather, Recliner, Rocker |
Chunky Double Knit Handmade Throw Blanket
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Dorian Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Gigantor Big Man’s Rocker Recliner MIDNIGHT
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Gigantor Big Man’s Rocker Recliner SILT
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Harbor Town Rocking Recliner -POWDER
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Powder |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Jay Rocking Recliner -CHARCOAL
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Charcoal Gray |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |