Transville Outdoor Counter Height Bar Stool (Set of 2)
Transville Outdoor Counter Height Dining Table
Treybrook Accent Cabinet
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.88 × 71 × 24.38 in |
| Color | Distressed Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 71″W x 16″D x 24″H |
Trinell Full Bookcase Headboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 60.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 10″D x 50″H |
Trinell Full Panel Bed
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 57.5 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 83″D x 54″H |
Trinell Full Panel Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 57.5 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 83″D x 54″H |
Trinell Full Panel Headboard
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 57.6 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 4″D x 54″H |
Trinell King Panel Bed
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 81 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 87″D x 54″H |