Trinell King/California King Panel Headboard
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 81.02 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 82″W x 4″D x 54″H |
Trinell Queen Panel Bed
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 64 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 87″D x 54″H |
Trinell Queen Panel Headboard
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 64.53 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 4″D x 54″H |
Trinell Twin Bookcase Bed
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 45.25 × 49.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45.25″W x 88″D x 49.25″H |
Trinell Twin Bookcase Bed with 1 Large Storage Drawer
| Weight | 262 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 45.25 × 49.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45.25″W x 78″D x 49.25″H |
Trinell Twin Bookcase Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.625 × 44.625 × 49 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45″W x 88″D x 49″H |
Trinell Twin Bookcase Headboard
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 45.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 10″D x 50″H |
Trinell Twin Panel Headboard
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 42.4 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 4″D x 54″H |
Tyler Creek Counter Height Dining Table
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 36 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 30″D x 36″H |
Valebeck Counter Height Dining Table
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 36.13 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 40″D x 36″H |
Waltleigh Accent Mirror
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 30 × 40 in |
| Color | Brown, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 30″W x 2″D x 40″H |
Willowton Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.98 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 1″D x 31″H |