Drystan Queen Bookcase Bed
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Queen Panel Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Brown, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Queen Panel Bed with 4 Storage Drawers
| Weight | 328 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85.25 × 64 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 85.25″D x 60.75″H |
Drystan Twin Panel Bed
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 42 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 78″D x 60.75″H |
Drystan Twin Panel Bed with 4 Storage Drawers
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80.5 × 42 × 60.75 in |
| Color | Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 80.5″D x 60.75″H |
Efharis Wall Shelf (Set of 3)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 22 × 21.75 in |
| Color | Brown, Grey, Natural/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 6″D x 22″H |