Stoneland Reclining Loveseat with Console
| Weight | 227 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 82 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 82″W x 41″D x 42″H |
WillowBend Recliner
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 42 × 40 in |
| Color | Brown, Umber |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 40″D x 40″H |
Dingerly Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.38 × 14.38 × 28.38 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 28″H |
Magalie Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 23.13 in |
| Color | Antique Silver Finish, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 15″W x 15″D x 23″H |
Maire Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 in |
| Color | Black/Gold Finish, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 15″W x 15″D x 25″H |
Saria Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.88 × 19 × 29 in |
| Color | Antique Silver Finish, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 9″D x 29″H |
Trinell Twin Panel Bed
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 42.25 × 54 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42.25″W x 83″D x 54″H |
Anarasia Dresser
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.83 × 59.76 × 32.48 in |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 16″D x 33″H |