LEGENDS COCKTAIL TABLE AS IS STOCK ONLY
$999.00 Original price was: $999.00.$588.00Current price is: $588.00.
Partymate Recliner
$608.00 Original price was: $608.00.$488.00Current price is: $488.00.
LEGENDS END STAND AS IS STOCK ONLY
$358.00 Original price was: $358.00.$288.00Current price is: $288.00.
Greenville Showroom
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Categories: Closeouts, End Tables, Furniture, Living Room, Tables
Tags: Greenville, Legends Furniture
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
2443 SWIVEL CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary, Swivel |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
QUEEN BASSETT TUFTED HEADBOARDS* STOCK ONLY* AS IS* 2 COLORS
UC682 Power Lift Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Granite |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Lift, Power Recliner, Remote |
2825 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Braxton 4433 Twin Sleeper
| Dimensions | 49 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Fog, Grey |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
Dazzling Nights Medium Mattress
$998.95 – $1,398.95Price range: $998.95 through $1,398.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Polaris Medium Wide Power Lift Chair Recliner
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Power, Power Lift, Recline, Remote |
| Style | Casual |
