2 pc Occasional Set Whittier Wood- cocktail and side table
$618.00 Original price was: $618.00.$498.00Current price is: $498.00.
LEGENDS END STAND AS IS STOCK ONLY
$358.00 Original price was: $358.00.$288.00Current price is: $288.00.
LEGENDS COCKTAIL TABLE AS IS STOCK ONLY
$999.00 Original price was: $999.00.$588.00Current price is: $588.00.
Greenville Showroom
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Categories: Closeouts, Cocktail & Coffee Tables, Furniture, Tables
Tags: Greenville, Legends Furniture
Additional information
Additional information
| Brand | Legends Furniture |
|---|
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Americana Modern Dining Bar Open Hutch 64 In.
ARCHBOLD BOOKCASE
END STAND *AS IS* STOCK ONLY*
Gleanville 6 Piece Dining Table SET
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
2825 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Perfect Sleeper Blue Lagoon Nights Plush
$799.95 – $1,199.95Price range: $799.95 through $1,199.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Perfect Sleeper Cobalt Calm Plush
$998.95 – $1,398.95Price range: $998.95 through $1,398.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
