Spruce Ii Textured Framed Print
$189.99 Original price was: $189.99.$149.95Current price is: $149.95.
Life On The Lake Textured Framed Print
$289.99 Original price was: $289.99.$229.95Current price is: $229.95.
Spruce I Textured Framed Print
$189.99 Original price was: $189.99.$149.95Current price is: $149.95.
Greenville Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083844670
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:39.0 W:15.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 15 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Wood Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Mabel: A Self Portrait Framed Wall Art
Provincial Bouquet I Textured Framed Print
The Donkey Left Textured Framed Print
Windmill Galvanized And Enamal Windmill
Bully Hand Embellished Wall Art Print
Cork Basket Wall Clock
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
WC2103 Metal Wall Clock
| Dimensions | 3 × 43 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |