1 Drawer Chairside Table - Mita
$188.00 Original price was: $188.00.$148.00Current price is: $148.00.
Antler Lodge Antler Table Lamp With Beige Shade 150 Watts
$199.99 Original price was: $199.99.$159.95Current price is: $159.95.
Highland Cow Textured Frame Print
$359.99 Original price was: $359.99.$299.95Current price is: $299.95.
Franklin Showroom, Greenville Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000081998240
SKU:
WM23256
Category: Wall Decor
Tags: Franklin, Gray, Greenville, Style Craft, Wall Décor, Weathered Gray Wood Frame
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:41.0 W:41.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Gray Wood Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Ethel: A Self Portrait Wall Art
The Donkey Left Textured Framed Print
The Donkey Right Textured Framed Print
Efharis Wall Shelf (Set of 3)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 22 × 21.75 in |
| Color | Brown, Grey, Natural/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 6″D x 22″H |
Emsley Wall Decor
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 44.25 × 22.5 in |
| Color | Brown, Grey, Multi |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 2″D x 22″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |