Spruce I Textured Framed Print
$189.99 Original price was: $189.99.$149.95Current price is: $149.95.
173 NEWPORT LOVE SEAT 173-20-17
$1,118.00 Original price was: $1,118.00.$888.00Current price is: $888.00.
Life On The Lake Textured Framed Print
$289.99 Original price was: $289.99.$229.95Current price is: $229.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845330
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:29.0 W:41.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 41 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Misty Marshland Framed Wall Art
Moose Mountain Framed Wall Art
Windmill Galvanized And Enamal Windmill
Lenora Wall Decor
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Tree Lines I Framed Wall Art
| Dimensions | 54 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Canvas |
| Style | Rustic |
WC2103 Metal Wall Clock
| Dimensions | 3 × 43 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |