Canoe View Textured Framed Print
$249.99 Original price was: $249.99.$199.95Current price is: $199.95.
Elk Woods Textured Framed Print
$289.99 Original price was: $289.99.$229.95Current price is: $229.95.
Blossoming Up Ii Textured Framed Print
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Franklin Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845000
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:42.0 W:30.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 30 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Gold |
| Detail Color | Champagne Gold Metallic |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Cypress I Framed Metal Wall Art
Mabel: A Self Portrait Framed Wall Art
Provincial Bouquet I Textured Framed Print
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Windmill Galvanized And Enamal Windmill
Efharis Wall Shelf (Set of 3)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 22 × 21.75 in |
| Color | Brown, Grey, Natural/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 6″D x 22″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
WC2103 Metal Wall Clock
| Dimensions | 3 × 43 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |