Romantic Magnolias Textured Framed Print
$249.99 Original price was: $249.99.$199.95Current price is: $199.95.
Blossoming Up Ii Textured Framed Print
$329.99 Original price was: $329.99.$249.95Current price is: $249.95.
Canoe View Textured Framed Print
$249.99 Original price was: $249.99.$199.95Current price is: $199.95.
Greenville Showroom
In stock
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083845600
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:37.0 W:29.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 29 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown Wood Frame |
| Style | Contemporary |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Covered Bridge in Fall Framed Print Under Glass
Mabel: A Self Portrait Framed Wall Art
Moose Mountain Framed Wall Art
The Donkey Left Textured Framed Print
Cypress II Framed Metal Wall Art
Emsley Wall Decor
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 44.25 × 22.5 in |
| Color | Brown, Grey, Multi |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 2″D x 22″H |
WC2103 Metal Wall Clock
| Dimensions | 3 × 43 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |