Doniel Accent Mirror (Set of 2)
$149.99 Original price was: $149.99.$119.95Current price is: $119.95.
Available To Order
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:82112450
SKU:
A8010054
Categories: Ashley Gallery @ The Outlet, Mirrors
Tags: ashley furniture, Last Ones, Outlet
Description
Description
Bring a burst of energy into your space with this striking sunburst mirror. The blend of an ultra-mod aesthetic with an antiqued goldtone finish is a beautiful balance.
Additional information
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Brewer Accent Mirror
LMCO Home Bungalow Master Landscape Mirror Dover Grey/Folkstone
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Cottage, Farmhouse |
| Features | Wood |
| Collection | Bungalow |
Distressed Black Oval Metal Mirror
Quinnley Accent Mirror
Robbinsdale Vanity Mirror
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 28.13 × 29.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 28″W x 2″D x 29″H |
Waltleigh Accent Mirror
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 30 × 40 in |
| Color | Brown, Transparent |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 30″W x 2″D x 40″H |
