Tonito Silver Contemporary Table Lamp In Polished And Matte Silver Finish
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Brushed Steel Set Two Table Lamps & One Floor Lamp With White Hardback Shades 100 Watts
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Set Of 2 Steel Table Lamp
$160.00 Original price was: $160.00.$128.00Current price is: $128.00.
Available To Order
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083009640
SKU:
L323407A
Category: Lighting
Tags: Brushed Steel, Franklin, Greenville, Lighting, Silver, Style Craft
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:29.5 W:15.0 D:15.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 15 × 15 × 29.5 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Silver |
| Detail Color | Brushed Steel |
| Style | Indeterminate |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Aleela Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.13 × 10.13 × 22.25 in |
| Color | Grey, White, White/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 10″D x 22″H |
Whitewashed Ceramic Table Lamp w/ USB
| Dimensions | 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Ceramic, Fabric, Metal, USB Charging |
| Style | Transitional |