Porter Chest of Drawers
$1,248.99 Original price was: $1,248.99.$988.00Current price is: $988.00.
Porter Queen Storage Footboard
$489.99 Original price was: $489.99.$379.95Current price is: $379.95.
Porter Queen Panel Headboard
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Description
Description
Those drawn to the warm, rustic feel of vintage-inspired interiors love how this queen panel headboard suits their style. The high headboard makes an impressive stance, while its rustic finish is rich with character. Beveled panel framing reflects beauty in the details.
Additional information
Additional information
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 67.75 × 60.13 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 4″D x 60″H |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Robbinsdale Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
QUEEN BASSETT TUFTED HEADBOARDS* STOCK ONLY* AS IS* 2 COLORS
Lancaster County Casual Queen Size Bed In Amish Walnut
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
LMCO Home Bungalow Dover Grey Queen Mantel Headboard
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Cottage |
| Collection | Bungalow |
