View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Garnilly Table (Set of 3)
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 17.13 in |
| Color | Grey, White, Whitewash |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 17″H |
Dyonton End Table
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 26.5 × 24 in |
| Color | Brown, Light Grayish Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 26″W x 26″D x 24″H |
Ogaleesha Wall Sconce
Bolsena Recliner
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 38 in |
| Color | Brown, Caramel |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 40″D x 38″H |
Jettner 5′ x 7′ Rug
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83.5 × 60 × 0.25 in |
| Color | Brown, Grey, Multi, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 84″D x 0″H |
Bronze I Metal Floor Lamp with Adjustable Position Shade
UC673 5-Zone Power Recliner
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Detail Color | Suede |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Vega Medium Power Lift Chair Recliner (UC556)
| Brand | Ultra Comfort |
|---|---|
| Color | Gray |
| Features | 600LB Capacity, Customizable, Fabric, Heat, Massage, Power Footrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Motion, Power Recliner, Recline, Remote, Upholstered, USB |
| Style | Traditional |
Tuscany Oversized Quilted Throw with Scalloped Edges Blush
| Dimensions | 72 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |



