View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Kodie Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 109.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner, Rocker, USB Charging |
Dovetail Landscape Mirror 752 Natural
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Diedrick Lantern (Set of 2)
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 19 in |
| Color | Brown, Gray/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Shape | Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 6″W x 6″D x 19″H |
SimpleJoy Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 40 in |
| Color | Brown, Sand |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 42″D x 40″H |
Farmhouse 66″ Fireplace TV Stand Console
Navi Recliner
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Color | Grey, Smoke |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 41″D x 42″H |
High Profile Loveseat
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 68 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 45″D x 41″H |
Ellawood Plush
$897.95 – $1,297.95Price range: $897.95 through $1,297.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Biscoe Power Recliner w/Power Headrest
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 41 × 42 in |
| Color | Grey, Pewter |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Next-Gen Nuvella™, Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Zero Gravity |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 43″D x 42″H |



