Brushed Steel Floor Lamp With Swing Arm And Fabric Drum Shade
$299.99 Original price was: $299.99.$239.95Current price is: $239.95.
Set Of Two Aged Bronze Steel Table Lamps One Aged Bronze Steel Floor Lamp Fabric Shades
$329.99 Original price was: $329.99.$259.95Current price is: $259.95.
Franklin Showroom
In stock (can be backordered)
Calculate shipping price
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083009820
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:60.0 W:15.0 D:15.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 15 × 15 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
Product Questions?
"*" indicates required fields
Related products
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Aleela Table Lamp
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.13 × 10.13 × 22.25 in |
| Color | Grey, White, White/Gold Finish |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 10″W x 10″D x 22″H |