Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Leesworth Power Reclining Sofa
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88 × 41 in |
| Color | Brown, Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 88″W x 41″D x 41″H |
Corey Manual Recliner
| Dimensions | 40.5 × 41.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |
AMISH WORKS 296 HIGH BACK MISSION GLIDER
Brett 2255 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Stoneland Power Recliner
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Newellen Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 40 in |
| Color | Brown, Hemp |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 39″D x 40″H |
Alphons Reclining Sofa
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 41 in |
| Color | Brown, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 93″W x 41″D x 41″H |



