View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Abdalah 5′ x 7′ Rug
| Weight | 13.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 × 1.57 in |
| Color | Beige/Gray, Brown, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Stoneland Recliner
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 41″D x 42″H |
Carynhurst End Table
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Color | White, White Wash Gray |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 24″H |
Lambworth 5’3″ x 7′ Rug
| Weight | 15.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 63 × 0.67 in |
| Color | Gray/Cream, Grey, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’D |
Lanceburg Twin over Twin Bunk Bed with Ladder
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.63 × 78.13 × 64.88 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 78″W x 42″D x 65″H |
Graceland End Table
Dorian Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |



