You may be interested in…
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Loveseat w/ Power HR
| Dimensions | 41 × 64 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
Polaris – Kahlua Power Recliner
| Dimensions | 41 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kahlua |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Comfo Back Double Glider DRIFTWOOD GRAY
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back 3-Seat Glider SE-CB
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Folding Adirondack Chair SUNBURST YELLOW
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Recycled Plastic Single Glider
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Swivel Counter Chair
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Swivel Glider AM-BK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Craftsman Antique Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Craftsman Antique Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Blue |
| Detail Color | Craftsman Navy |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Comfo Back Counter Chair LG-BK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Comfo Back Swivel Rocker Dining Chair LG-SG
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Grey, Smoke |
| Features | Polyethylene, Polywood |
| Style | Casual |