Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Caitbrook Table (Set of 3)
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 19.25 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 19″H |
Frohn Recliner
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 43 × 42 in |
| Color | Graphite, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 40″D x 42″H |
LEGENDS END STAND AS IS STOCK ONLY
Valebeck Coffee Table with Lift Top
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Color | Black/Brown, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 18″H |
Saria Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.88 × 19 × 29 in |
| Color | Antique Silver Finish, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 9″D x 29″H |
Jembeth 7’10” x 9’10” Rug
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 94 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Multi, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 7’10″W x 9’10″D |
Bolanburg Sofa/Console Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 46 × 33 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 22″D x 33″H |
Ogaleesha Wall Sconce
Philip Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |



