View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gardiner Oversized Chair
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 51″W x 41″D x 40″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Gauntlet Reclining Sofa
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 76 × 40 in |
| Color | Grey, Sterling |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Reclining Furniture |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 76″W x 39″D x 40″H |
239 KNOCKOUT SOFA 239-36-14
Linus Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 25 in |
| Color | Black, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Ceramic |
| Shade | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 25″H |
Rectangular End Table NATURAL TEAK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Lucy King 9 Piece Cotton Twill Reversible Comforter Set- Red
| Brand | Olliix |
|---|---|
| Color | Beige, Blue, Red |
| Features | Fabric |
| Style | Cottage |
SADIE BAR TABLE 42”AND 2 BICYCLE BAR STOOLS
| Brand | Nest Home Collection |
|---|---|
| Features | Leather |
Tallenger Counter Height Bar Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 19 × 39 in |
| Color | Brown, Dark Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 20″D x 39″H |



