View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Cambridge L6 Medium
$1,897.97 – $2,499.95Price range: $1,897.97 through $2,499.95
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Mattress Comfort | Firm |
| Mattress Type | Innerspring, Memory Foam |
| Brand | White Dove |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Owingsville Dining Chair
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17.75 × 37.75 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 22″D x 38″H |
Rainier Ranch Fire Pit Table
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 25.5 in |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 48″D x 26″H |
Prova Blue Dipped Ceramic Body Table Lamp with Hardback Shade
Trinell Full Bookcase Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 269 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 66.5 × 57.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66.5″W x 91″D x 57.25″H |
WillowBend Oversized Accent Ottoman
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 21 in |
| Color | Brown, Umber |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 21″H |
Fulton Rocking Recliner-SMOKE
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Alisdair Nightstand
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.75 × 21.63 × 23.75 in |
| Color | Brown, Reddish Brown |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 24″H |



