Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Rock Valley 3 Drawer and 2 Doors (Brown) Console with Turned Legs IFD1922CNS
Gizela 5’3″ x 7’3″ Rug
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 63 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Ivory/Beige/Gray, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’3″D |
Craftsman Power Chairside Table
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Craftsman Antique Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Craftsman |
| Features | Power |
Radius – Mega Grey Power Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 37 × 40 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Glider, Power Recline, Swivel, USB |
| Style | Contemporary |
Stonemeade Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67″W x 41″D x 39″H |
Tallenger Counter Height Bar Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 19 × 39 in |
| Color | Brown, Dark Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 20″D x 39″H |
Side-Swipe Reclining Loveseat
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 40 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 40″D x 40″H |
Night Ice Performance® Pillow – Standard / 2.0
Reed Rocking Recliner- NAVY
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Chaston Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.13 × 12.13 × 24 in |
| Color | Antique Bronze Finish, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 12″W x 12″D x 24″H |



