- You cannot add "High Profile Oversized Chair" to the cart because the product is out of stock.
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 33 in |
| Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Comfo Back Folding Adirondack Chair ARUBA BLUE
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Haven High Leg Push Back Reclining Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Push Back Recliner, Recliner |
5023 ~ Bedford Rectangular End Table
Trouper 724 Recliner-SABLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Whiskey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Performance Fabric, Recline |
Bolanburg End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 25 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 27″D x 25″H |
Stairatt Sofa
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 38″D x 39″H |
Bladewood Recliner
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 33 × 40 in |
| Color | Brown, Coffee |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Recliner, Wall Saver |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 40″D x 40″H |
Kerala Cast Resin Table Lamp 30in 100 Watts
Breegin Chairside End Table
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.13 × 13.13 × 23 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 22″D x 23″H |