217 COSMO RECLINER 217-96-17
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
204 RHINO LOVE SEAT 204-23-62
| Dimensions | 43 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
204 RHINO RECLINER 204-91-62
| Dimensions | 45 × 42 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
204 RHINO SOFA 204-30-62
| Dimensions | 43 × 90 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
Cade Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Moss |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Collage Rocking Recliner
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Dove Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Vail Rocking Recliner
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Vail |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |