Brantley 5635 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Antique White, Grey, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric |
Knox 6N05N Sofa with Nails
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
Dorian Rocking Recliner- METAL
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Brooks Rocking Recliner- MUSHROOM
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Knox 6M00-04N Chair & a Half w/Nails
Corey Manual Space Saver Sofa
| Dimensions | 40.5 × 90 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Best Home Furnishings |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline |
| Style | Transitional |
Brooks Reclining Sofa
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | Mushroom |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Liam Rocking Recliner- GRANITE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Granite, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Recliner, Rocker |
| Style | Casual, Transitional |
Astor Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Manual, Recline, Rocker |
Knox 6N07N Ottoman With Nails
Fulton Rocking Recliner-SMOKE
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Smoke |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |