Painted Canyon Coffee Table
Painted Canyon End Table
Plymouth Gray Rectangular Coffee Table
Plymouth Gray Sofa Table
Rencott Coffee Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 56 × 19.25 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 26″D x 19″H |
Rencott End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 24 × 24 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 24″H |
Roybeck Table (Set of 3)
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 18 in |
| Color | Brown, Light Brown/Bronze |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 38″W x 38″D x 18″H |
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | RS Watch Hill Brown-Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black/Gray |
| Detail Color | RS Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Sausalito Chairside Table
Sausalito Coffee Table
Sausalito End Table
Shawbeck Table (Set of 2)
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 19.13 in |
| Color | Brown, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 24″D x 19″H |