Todoe Coffee Table with Lift Top
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 54.38 × 18.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 54″W x 28″D x 18″H |
Todoe End Table with USB Ports & Outlets
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 22.75 × 24.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 25″D x 24″H |
Treytown Chairside End Table
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 15.75 × 24 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 24″D x 24″H |
Trindwick Table (Set of 3)
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.13 × 47.25 × 18.13 in |
| Color | Brown, Brown/Gun Metal, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 25″D x 18″H |
Tyler Creek End Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 25.13 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 27″D x 25″H |
Tyler Creek Sofa/Console Table
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 46.13 × 33.25 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 22″D x 33″H |
Valebeck End Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 25 in |
| Color | Black/Brown, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 26″D x 25″H |
Wadeworth Table (Set of 3)
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 31.5 × 16.25 in |
| Color | Brown, Two-tone |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 32″D x 16″H |
Wilmaden Table (Set of 3)
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 47.63 × 18 in |
| Color | Gray/Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 26″D x 18″H |