Cocktail & Coffee Tables
8 Drawers & Lift Top Cocktail Table – Antique
Aldwin Coffee Table With Storage
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 18 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 18″H |
Americana Modern – Dove Cocktail Table
Boardernest Coffee Table with 4 Stools
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.13 × 40.13 × 18 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 18″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Cabalynn Coffee Table
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 56.25 × 17 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 30″D x 17″H |
Carynhurst Coffee Table with Lift Top
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 18.25 in |
| Color | White, White Wash Gray |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 18″H |
Chasinfield Coffee Table
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.25 × 43.25 × 17.13 in |
| Color | Brown, Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 43″D x 17″H |
Dyonton Coffee Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.38 × 43.38 × 19 in |
| Color | Brown, Light Grayish Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 43″D x 19″H |