Cocktail & Coffee Tables
Painted Canyon Coffee Table
Plymouth Gray Rectangular Coffee Table
Rencott Coffee Table
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.13 × 56 × 19.25 in |
| Color | Brown, Light Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 26″D x 19″H |
Sausalito Coffee Table
Todoe Coffee Table with Lift Top
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 54.38 × 18.25 in |
| Color | Dark Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 54″W x 28″D x 18″H |