Color
Features
Style
Brand
Sort by
Side-Swipe Reclining Sofa with Drop Down Table
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 40″H |
Dawson Sofa
| Dimensions | 41 × 88 × 41 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
Jaden Sofa
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Jaden |
Power Sofa Shown in Butternut Color (212-36-18)
| Brand | HomeStretch |
|---|
Brooks Reclining Sofa
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
Maya Sofa SAGANAGA SAGE FD
| Dimensions | 39 × 91 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Maya |
Morrison MANUAL Reclining Sofa INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Morrison Power Reclining Sofa W/ Headrest & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
EASTON POWER SOFA W/ZERO GRAVITY WITH POWER HEADREST AND LUMBAR- STEAM BOAT BROWN
| Brand | Parker House |
|---|
242 MILAN SOFA 242-31-17 TAN
| Dimensions | 42 × 88 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Contemporary |
| Collection | 242 MILAN |
242 MILAN SOFA 242-31-21 ESPRESSO
| Dimensions | 42 × 88 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Contemporary |
| Collection | 242 MILAN |
Brooks Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Light Brown |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual |
| Detail Color | TWIG |
Simplicity Paxton Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Simplicity |
Stoneland Power Reclining Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |
Mahoney Sofa
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 75 × 37 in |
| Color | Brown, Pebble |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 38″D x 37″H |
Load more products
Loading...