Color
Features
Style
Brand
Sort by
High Profile Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 94 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 94″W x 45″D x 41″H |
Navi Queen Sofa Sleeper
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 89 × 39 in |
| Color | Grey, Smoke |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 89″W x 38″D x 39″H |
Double Reclining Sofa 173-30-20
| Brand | HomeStretch |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
EASTON POWER SOFA W/ZERO GRAVITY WITH POWER HEADREST AND LUMBAR- STEAM BOAT BROWN
| Brand | Parker House |
|---|
Stonemeade Sofa
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 92 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 92″W x 41″D x 39″H |
SimpleJoy Sofa
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 40 in |
| Color | Brown, Sand |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 83″W x 38″D x 40″H |
Trouper Reclining Sofa
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Reclining Furniture |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
223 SKYWALKER SOFA 223-36-21
| Dimensions | 43 × 89 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | 223 SKYWALKER |
Charlie Sofa
| Dimensions | 37 × 82 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Charlie |
Stairatt Sofa
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 38″D x 39″H |
Zofa Umber Power Sleep Sofa with Power Headrests & Lumbar/Heat & Massage
| Weight | 349 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 87 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown, Umber |
| Style | Transitional |
| Collection | Zofa |
| Features | Cupholders, Drop Down Table, Heat, LED Motion Sensing Base Light, Lighting, Massage, Memory Foam, Performance Fabric, Pockets, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB Charging, Wireless Charger, Zero Gravity |
239 KNOCKOUT SOFA 239-36-14
| Dimensions | 41 × 89 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Granite |
| Detail Color | Granite |
| Style | Contemporary |
| Collection | 239 KNOCKOUT |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Sofa
| Dimensions | 41 × 86 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging |
242 MILAN SOFA 242-31-21 ESPRESSO
| Dimensions | 42 × 88 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Contemporary |
| Collection | 242 MILAN |
Load more products
Loading...