Price filter
Color
Features
Style
Brand
Sort by
Dalton – Lucky Charcoal 6 Pc Package T (811lph, 810, 850, 840t, 860, 811rph)
| Dimensions | 116 × 129 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Lucky Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dalton |
Gladiator – Cobalt 6pc Package A (811lphz, 810, 850, 840, 860, 811rphz)
| Dimensions | 120 × 133 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cobalt |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gladiator |
Thomas Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Malibu Sectional
| Dimensions | 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Malibu |
Midnight-Madness 4-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 408 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 151 × 40 in |
| Color | Grey, Onyx |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 151″W x 121″D x 40″H |
Del Mar Baylor Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Del Mar |
Monroe Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon Left-Arm Facing Corner Chaise
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 37 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 37″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon Right-Arm Facing Sofa Chaise
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 86 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 61″D x 38″H |
Partymate Right-Arm Facing Reclining Loveseat with Half Wedge
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 40″H |
Partymate Left-Arm Facing Reclining Loveseat with Half Wedge
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 40″H |
O’Phannon Right-Arm Facing Corner Chaise
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 37 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 37″W x 86″D x 38″H |
O’Phannon Left-Arm Facing Sofa Chaise
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 87 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 87″W x 61″D x 38″H |
Load more products
Loading...