Color
Features
Style
Brand
Sort by
UC673 5-Zone Power Recliner
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Transitional |
Kodie Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 109.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner, Rocker, USB Charging |
239 KNOCKOUT RECLINER 239-96-14
| Dimensions | 42 × 40 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Granite |
| Detail Color | Granite |
| Style | Modern |
| Collection | 239 KNOCKOUT |
Vernon Admiral Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Cupholders, Glider, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Alvin Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Olive |
| Features | Cupholders, Glider, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Swivel, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Arlo Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
223 SKYWALKER RECLINER 223-96-17
| Dimensions | 43 × 45 × 45 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Cream |
| Detail Color | Fog |
| Style | Contemporary |
| Collection | 223 SKYWALKER |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar-CAPPUCINNO
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar-SILVER
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Wynne Swivel Gliding Recliner -SAGE
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sage |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Glider, Recliner, Swivel |
Morrison Power Rocking Recliner with Headrest and Lumbar-INDIGO
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Power Motion, Power Recline, Power Recliner, Recline, Rocker, USB |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Maddox Power Reclining Chair And A Half W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Dove, Gray |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner, USB Charging |
Thornton Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
Trouper Power Rocking Recliner W/ Headrest & Lumbar-SABLE
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Adjustable Headrest, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recliner |
Apollo Rocking Recliner-BLUE GREY LEATHER
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
Load more products
Loading...