Price filter
Color
Features
Style
Brand
Sort by
First Base Reclining Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 41 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 41″H |
Morrison MANUAL Reclining Sofa INDIGO
| Weight | 228 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 86 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Radius – Mediterranean Power Swivel Glider Recliner
Stonemeade Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 42 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 39″D x 42″H |
Vernon Admiral Fabric Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
| Dimensions | 40 × 41 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Cupholders, Glider, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |
Zecliner Model 2+ Umber Fabric Power Lift Recliner with Power Headrest, Lumbar, Heat & Massage
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO RECLINER 217-96-17
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO RECLINER 217-96-21
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO SOFA 217-36-21
| Dimensions | 42 × 92 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
242 MILAN LOVE SEAT 242-20-17 TAN
242 MILAN RECLINER 242-91-17 TAN
242 MILAN SOFA 242-31-17 TAN
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Load more products
Loading...