Color
Features
Style
Brand
Sort by
Avenal Park Loveseat
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 71 × 40 in |
| Color | Flannel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 71″W x 40″D x 40″H |
Heartcort Loveseat
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 39 in |
| Color | Natural, Quartz |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 40″D x 39″H |
Triston-Peaks Loveseat
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 66 × 38 in |
| Color | Brown, Suede |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 66″W x 38″D x 38″H |
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
204 RHINO LOVE SEAT 204-23-62
| Dimensions | 43 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Grey |
| Detail Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | 204 RHINO |
| Features | Fabric |
173 NEWPORT LOVE SEAT 173-20-17
| Dimensions | 40 × 66 × 42 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Cream |
| Detail Color | Fawn |
| Style | Contemporary |
| Collection | 173 NEWPORT |
Jayne Park Loveseat
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 70 × 42 in |
| Color | Brown, Pecan |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 45″D x 42″H |
High Profile Loveseat
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 68 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 45″D x 41″H |
Stonemeade Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67″W x 41″D x 39″H |
Spartacus – Oyster Power LOVESEAT CONSOLE w/ Power Headrest
| Dimensions | 40 × 88 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Spartacus |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Wall Hugger |
Side-Swipe Reclining Loveseat
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 64 × 40 in |
| Color | Brown, Mocha |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 40″D x 40″H |
Dawson Loveseat
| Dimensions | 41 × 64 × 41 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Cream |
Power Loveseat Shown in Butternut Color (212-26-18)
| Brand | HomeStretch |
|---|
Pinnacle ROCKING LOVESEAT WITH CONSOLE-MARBLE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Marble |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Casual |
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Load more products
Loading...