Color
Features
Style
Brand
Sort by
Realyn Chest of Drawers
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.13 × 40.13 × 58.13 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 18″D x 58″H |
Drystan Chest of Drawers
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 31.73 × 53.94 in |
| Color | Brown, Grey, Multi |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 16″D x 54″H |
Fundamentals 2 Drawer Chest
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Features | Metal, Storage, Wood |
| Style | Transitional |