Color
Features
Style
Brand
Sort by
Trinell Twin Bookcase Bed with 1 Large Storage Drawer
| Weight | 262 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 45.25 × 49.25 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45.25″W x 78″D x 49.25″H |
Trinell Twin Bookcase Bed with 2 Storage Drawers
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87.625 × 44.625 × 49 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 45″W x 88″D x 49″H |
Trinell Twin Bookcase Headboard
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 45.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 10″D x 50″H |
Trinell Twin Panel Headboard
| Weight | 47 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 42.4 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 43″W x 4″D x 54″H |
Willowton Full Panel Bed
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82.75 × 57.5 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 57.5″W x 82.75″D x 53.75″H |
Willowton King Panel Bed
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86.78 × 81 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 87″D x 53.75″H |
Willowton King/California King Panel Headboard
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.23 × 80.91 × 53.66 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 81″W x 4″D x 54″H |
Willowton Queen Panel Headboard
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.23 × 64.41 × 53.66 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 4″D x 54″H |
Willowton Twin Panel Bed
| Weight | 109 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 82.75 × 42.5 × 53.75 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42.5″W x 82.75″D x 53.75″H |