Robbinsdale Counter Height Dining Extension Table
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 35.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 36″H |
Robbinsdale Dining Chair
| Weight | 22.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 39 in |
| Color | Antique White, Grey, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 24″D x 39″H |
Robbinsdale Dining Extension Table
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 42 × 30 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | 2 – 12″ Extension Leaves, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 86″D x 30″H |
Robbinsdale Queen Panel Headboard
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.63 × 67.88 × 60 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 5″D x 60″H |
Robbinsdale Queen Storage Footboard
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.38 × 65.38 × 21.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 25″D x 22″H |
Robbinsdale Queen Storage Rails with Slat Roll
| Weight | 91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80.25 × 63 × 18.75 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 80″D x 19″H |
Robbinsdale Vanity Mirror
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 28.13 × 29.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 28″W x 2″D x 29″H |
Robbinsdale Vanity with Stool
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52.13 × 30.13 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 20″D x 30″H |
Sanginlane Bedroom Mirror
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.3 × 41.85 × 30.67 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 42″W x 2″D x 31″H |
Sanginlane Dresser
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.28 × 58.7 × 36.46 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 59″W x 16″D x 37″H |
Sanginlane Full Panel Bed
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78.75 × 56.25 × 53 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56.25″W x 78.75″D x 53″H |
Sanginlane King Panel Bed
| Weight | 155 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78.75 × 80 × 53 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 80″W x 78.75″D x 53″H |
Sanginlane Queen Panel Bed
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 63.25 × 53 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63.25″W x 84″D x 53″H |
Starmore 63″ Home Office Desk
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 63 × 32.5 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 28″D x 33″H |
Treybrook Accent Cabinet
| Weight | 117 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.88 × 71 × 24.38 in |
| Color | Distressed Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 71″W x 16″D x 24″H |