Jocelyne Tray (Set of 2)
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 21.13 × 3.13 in |
| Color | Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 14″D x 4″H |
Kettleby Storage Trunk
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.25 × 34.5 × 18.88 in |
| Color | Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 18″D x 19″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenora Wall Decor
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 20 × 48 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 20″W x 1″D x 48″H |
Lenston Accent Cabinet
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 47 × 76 in |
| Color | Grey |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 16″D x 76″H |
Maribel Chest of Drawers
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.22 × 33.31 × 53.94 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 17″D x 54″H |
Maribel Dresser
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.18 × 63.31 × 34.09 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 17″D x 35″H |
Maribel Nightstand
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.14 × 22.48 × 24.37 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Traditional |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 23″W x 17″D x 25″H |
Orinfield Accent Cabinet
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.75 × 31.5 × 28 in |
| Color | Natural/White, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 32″W x 14″D x 28″H |
Owingsville Dining Chair
| Weight | 18.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.25 × 17.75 × 37.75 in |
| Color | Black/Brown, Brown, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 22″D x 38″H |
Panchali Wall Clock
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.88 × 35.25 × 35.25 in |
| Color | Brown, Brown/Silver Finish, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 2″D x 35″H |
Platform Full Roll Slats
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 53.38 × 0.63 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 53″W x 71″D x 1″H |
Porter Queen Panel Headboard
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 67.75 × 60.13 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 4″D x 60″H |
Porter Queen Panel Rails
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 81.13 × 62.75 × 15.25 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 81″D x 15″H |
Porter Queen Storage Footboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 65.38 × 21.38 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Storage, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65″W x 26″D x 21″H |